تبلیغات
گروه مطالعاتی یهودشناسی

گروه مطالعاتی یهودشناسی
هر مسلمان باید دشمنش را بشناسد
قالب وبلاگ
جری فالول و هال لیندنسی می گویند:
((خداوند از ما می خواهد وارد جنگ خطرناکی شویم. این جنگ حد و مرزی برای تاریخ بشری قرار نمی دهد و اکنون،می توانیم،بر سراسر جهان غلبه کنیم))

پت رابرتسون، در برنامه انجیلی تلویزیونی میگوید:
((کتاب مقدس اشاراتی مشخص به حوادث آینده ی جهان دارد و پیشگویی هایی را دربر می گیرد که جهان را به لرزه در می آورد. نبرد آرماگدون در جای خود قرار دارد و ممکن است برای تحقق پیشگویی های حزقیال هر ان به وقوع بپیوندد. آرماگدون هر آن ممکن است، اتفاق بیفتد و ایالات متحده در این پیشگویی های حزقیال باید حضور داشته باشد و ما همگی آماده ایم.))

و ((جان هاگی)) نویسنده آمریکایی، در سپیده دم آخر می نویسد:
((همانگونه که می دانیم، فرجام جهان نزدیک شده است و آمریکا سمبل تایتانیک جدید است. ما اکنون در حال حرکت به سوی فاجعه هستیم!!))

و کشیش ((کن باگ)) از کلیسای کتاب مقدس ماکلین، معلم یکی از مدارس روزهای یکشنبه و ((کنت استار)) مدعی العموم کسی که در رسوایی مونیکا لاینسکی از بیل کلینتون بازجویی نمود می گوید:
فرجام فرا رسیده است...به نظر من احتمال بسیار زیادی وجود دارد که در زمان ما به وقوع بپیوندد.

باگ هشدار می دهد بیش از وقوع آرماگدون، آتش جنگ های دیگر برافروخته شده و از هر دو نفر، یک نفر کشته خواهد شد. به عبارت دیگر سه میلیارد نفر کشته خواهند شد.

وکشیش انجیلی، جری فالول، اعلام کرد:
آرماگدون یک حقیقت است، حقیقتی وحشتناک و ترس آور. ما بخشی از نسل آخرین هستیم؛ نسل آخر. تاریخ به اوج خود خواهد رسید...فکر نمی کنم، فرزندانم، بتوانند، کاملا به زندگی خویش ادامه دهند.

و درجای دیگر می گوید:
در آرماگدون اولین و آخرین زد و خوردها به وقع می پیوندند. سپس خداوند از این جهان هستی خلاص می شود. او این زمین را نابود خواهد کرد...
این آسمان ها و زمین را.

و سخن خود را اینگونه به پایان رساند:
میلیاردها نفر در آتش جنگ آرماگدون خواهند مرد.

نظرسنجی های به عمل آمده نشان می دهد، هر روز بیش از پیش آمریکایی خا منطق این عقیده را می پذیرند و 39 درصد آمریکایی های شرکت کننده در نظرسنجی مرگز ((یانکلووتیز)) که در سال 1984 انجام شد، با این گفته کتاب مقدس موافق هستند که می گوید: زمین با آتش از بین خواهد رفت. این بدین معناست که ما خود، زمین خویش را در آرماگدون هسته ای از بین خواهیم برد.
نظر سنجی دیگری که در سال 1998 انجام شد، نیز نشان داد بیشتر آمریکایی ها بر همین عقیدده هستند و هفته نامه ی ((تایم)) بزرگترین هفته نامه ی آمریکا، عنوان کرد: بیش از نیمی از آمریکایی ها اعتقاد دارند حادثه ای بشری تمدن بشری را در قرن اخیر از بین خواهد برد. 

برچسب ها: آرماگدن،  
[ جمعه 9 دی 1390 ] [ 01:22 ب.ظ ] [ گمنام بی ادعا ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

در این وبلاگ سعی میشه آخرین تحقیقات و پژوهشهای گروه و همچنین مقالات ، فیلمها ، مستندها و .... که مرتبط با موضوعات آخرالزمان ، جوامع مخفی ، یهودیت ، مسیحیت و موضوعات مرتبط میباشد را قرار دهیم....
باشد که اگر نتوانستیم ظهور را نزدیک کنیم حداقل گامی در ظهور خودمان برداشته باشیم.....
نظر سنجی
بهترن راه برای مقابله با شبکه farsi 1 چیه؟

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب


design : imjava